Advert
as

JANDARMA EKİPLERİ HIRSIZLIK OLAYINI AYDINLATTI

JANDARMA EKİPLERİ HIRSIZLIK OLAYINI AYDINLATTI

Bingöl'de Jandarma ekipleri, bir evden yaklaşık 150 bin değerinde altın ve para çalan şüphelileri yakaladı. Şahıslar, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

İl Jandarma ekipleri, bir evden yaklaşık 150 bin değerinde altın ve para çalan şüphelileri yakaladı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Bingöl Valiliği,” Bingöl’ün Merkez İlçesinde 04 Haziran 2023 günü F.A. isimli şahsın evinden yaklaşık 150.000 TL değerinde altın ve para çalınması olayı meydana gelmiştir.

Olayın aydınlatılması ve faillerinin tespit edilmesi amacıyla Bingöl İl Jandarma Komutanlığı Jandarma’nın Dedektifleri (JASAT), Olay Yeri İnceleme ve Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından başlatılan müşterek çalışma neticesinde meydana gelen evden hırsızlık olayı ile ilgili B.E., E.G., İ.G., ve N.G. isimli şüpheli şahıslar yakalanarak gözaltına alınmıştır.

Hırsızlık olayı ile gözaltına alınan şüpheliler, işlemlerinin tamamlanmasının ardından 05 Haziran 2023 günü sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumuna sevkleri sağlanmıştır.

Bingöl İl Jandarma Komutanlığı olarak, sorumluluk bölgemizde huzur ve güven ortamının tesisi ile vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanmasına yönelik emniyet ve asayiş hizmetlerine aralıksız olarak azim ve kararlılık içerisinde devam edeceğiz.”denildi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum