Advert
as

YÜZEN ADA'DA "TEMİZ DENİZ, TEMİZ DÜNYA" ETKİNLİĞİ

YÜZEN ADA'DA

Dünya Çevre Günü dolayısıyla Bingöl'deki kurumlar 'Temiz Deniz, Temiz Dünya' etkinliği kapsamında Yüzen Ada Tabiat Anıtı'nı ziyaret etti.

Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü, Jandarma İl Komutanlığı, Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Bingöl Belediyesi ve Solhan Belediyesi tarafından Yüzen Adalar Tabiat Anıtında Etkinlik düzenlendi.

 5-9 Haziran 'Türkiye Çevre Haftası' olması sebebiyle, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü'nün koordinesinde Yüzen Ada'da  "Temiz Deniz, Temiz Dünya"  etkinliğine kurum amirleri ve öğrenciler katıldı.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum