Advert
as

İL MÜFTÜSÜ TOPAL, TALEBELERLE BULUŞTU

İL MÜFTÜSÜ TOPAL, TALEBELERLE BULUŞTU

Türkiye genelinde olduğu gibi Bingöl’de de okulların tatil olmasıyla beraber başlayan Yaz Kur’an Kurslarına yoğun ilgi göstermeye devam eden çocuklar, İl Müftüsü Mustafa Topal ile bir araya geldi.

Okulların tatil olmasıyla birlikte, yaz kuran Kur’an kursları çocukların cıvıltılarıyla şenlendi.  Bingöl İl Müftülüğü tarafından kent merkezi, ilçe ve mahallelerde açılan kurslara katılan talebeler, Kur’an-ı Kerim, Peygamber Efendimizin hayatı, temel dini bilgiler ve güzel ahlak gibi konularda eğitim almaya devam ediyor. 

 Bingöl İl Müftüsü Mustafa Topal; Mirzan, H. Selim Demir, Yukarı Akpınar Camii ve Kuran Kurslarını ziyaret ederek orada eğitim almaya devam eden çocuklarla bir araya geldi.  Talebelerle keyifli dakikalar geçirildikten sonra toplu fotoğraf çekildi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum