Advert
as

PTT CADDESİ SICAK ASFALTLA BULUŞUYOR

PTT CADDESİ SICAK ASFALTLA BULUŞUYOR

Solhan Belediyesi, ilçe merkezindeki İlçe Jandarma Komutanlığından Ziyaret Çeşmesine kadar olan yolda sıcak asfalt çalışmalarına start verdi.

Solhan Belediyesi, ilçe merkezinde bulunan PTT ve Ziyaret Caddesinde sıcak asfalt çalışması başlattı.

 PTT ve Ziyaret caddesindeki sıcak asfalt çalışması hakkında açıklama yapan Solhan Belediyesi:“PTT caddemizi baştan sona sıcak asfaltla buluşturuyoruz. Çalışma yapacağımız güzergahın yer altı hatları oldukça eski, güzergah belli olsa bile hangi kod'dan gittiği bilinmiyor. Hatlarının hangi derinlikten geçtiğinin bilinmemesi nedeniyle ciddi bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Hassas bir çalışma, elektrik hatları var, doğalgaz hatları var, telekomünikasyon hatları var. Dolayısıyla bu riskler çalışma hızımızı oldukça yavaşlatmıştır. Bunlara ek olarak yaklaşık 1 km yeni yağmur suyu hattı, drenaj ve kanalizasyon hatları yenilenerek, eklenerek sıkıntıları bertaraf etmek için öncesinde önlemlerimizi alıyoruz. Cadde esnafının ve mahalle sakinlerinin haklı isyanlarının farkındayız, daha kaliteli hizmet için elimizde olmayan sebeplerden ötürü kendilerine yaşattığımız bu rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz.” denildi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum