Advert
as

ÇİFTÇİ, ADAY ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELDİ

ÇİFTÇİ, ADAY ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELDİ

Yeni göreve başlayan aday öğretmenlerle hafta sonunda bir araya gelen Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhittin Çiftçi, yeni eğitim öğretim yılının faydalı ve verimli geçmesi dileğinde bulundu.

Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhittin Çiftçi Başkanlığında 2023-2024 Eğitim Öğretim yılında ilk defa öğrencileriyle buluşacak olan aday öğretmenler ile tanışma toplantısı yapıldı. 

Hafta sonu gerçekleşen toplantıyla ilgili yapılan açıklamada, yeni eğitim öğretim yılının faydalı ve verimli geçmesi için Milli Eğitim camiası olarak, öğretmenlerin, ailelerin bir diyalog içerisinde hareket etmesi vurgusu yapıldı. Uzun yıllar eğitim camiasında eğitim veren öğretmenlerin, yeni göreve paylaşacak, aday öğretmenlere tecrübe paylaşımında bulunuldu. 

Toplantı, öğretmenlerin talep ve önerilerinin dinlenilmesiyle sona erdi.

 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum