Advert
as

VALİ USTA:’MİSAFİRLERİNİZE YÜZEN ADALARI GEZDİRİN’

VALİ USTA:’MİSAFİRLERİNİZE YÜZEN ADALARI GEZDİRİN’

Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta, Bingöllülere seslenerek “Bingöl dışından gelen misafirlerinize mutlaka Yüzen Adaları gösteriniz veya görmelerini tavsiye ediniz.”dedi.

Bingöl dışından gelen misafirlere Yüzen Ada’nın gösterilmesini tavsiye eden Vali Ahmet Hamdi Usta, misafirlerin Yüzen Adaları gördükten sonra Bingöl’den çok farklı düşüncelerle ayrılacağını belirtti. 

Vali Usta sosyal medyada yaptığı paylaşımda,”Sevgili Bingöllüler, Sizin için fazla bir anlam ifade etmeyebilir ama Bingöl tavaya ilaveten Bingöl dışından gelen misafirlerinize mutlaka Yüzen Adaları gösteriniz veya görmelerini tavsiye ediniz. Bingöl’den çok farklı düşüncelerle ayrıldığını göreceksiniz. Ben öyle yaptım.”

 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum