Advert
as

ÖĞRENCİLERDEN FİLİSTİN’DEKİ ÇOCUKLAR İÇİN SAYGI DURUŞU

ÖĞRENCİLERDEN FİLİSTİN’DEKİ ÇOCUKLAR İÇİN SAYGI DURUŞU

İsrail’in Filistin’e yönelik saldırılarında hayatını kaybeden çocuklar için, Solhanlı öğrenciler 1 dakikalık saygı duruşunda bulundu.

Ülke genelinde olduğu gibi Solhan’da da öğrenciler, İsrail’in Filistin’e yönelik saldırılarında hayatını kaybeden çocuklar için saygı duruşunda bulundu.

Şehit Kaymakam Ersin Ateş ilkokul öğrencileri, evlerine dağılmadan önce tören alanında toplandı. Öğrenciler, Filistin’de hayatını kaybeden akranları için 1 dakikalık saygı duruşunda bulundu, ardından İstiklal Marşını okudu.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum