Advert
as

REKLAM PANOLARINDA FİLİSTİN’E DESTEK AFİŞLERİ

REKLAM PANOLARINDA FİLİSTİN’E DESTEK AFİŞLERİ

Filistin direnişine destek için Solhan’daki reklam panolarına "Terörist İsrail", "Hamas onurumuzdur", "Selam olsun Hamas'a" yazan afişler asıldı.

İşgalci İsrail’in Filistinliler’e saldırı başlatmasının ardından Solhan Belediyesi, Filistin direnişine destek için "Terörist İsrail", "Hamas onurumuzdur", "Selam olsun Hamas'a" yazan afişleri Solhan’daki reklam panolarına astı. 

Solhan Belediyesi, siyonist İsrail'in Filistinlilere saldırı başlatmasının ardından ilçede bulunan reklam panolarına Filistin bayrakları yerleştirdi. Panolarda, Filistinli kardeşlerimizin her daim yanında olduğunu belirten afişler asıldı.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum