Advert
as

HALK EĞİTİM, KURSLARIN TANITIMI İÇİN STAND AÇTI

HALK EĞİTİM, KURSLARIN TANITIMI İÇİN STAND AÇTI

Solhan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, öğrencilerin okul dersleri dışında faydalanacağı kurslar hakkında bilgi vermek amacıyla Solhan Sağlık Meslek Yüksekokulunda stand açtı.

Solhan Sağlık Meslek Yüksekokulunda okuyan öğrenciler için Solhan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından bu yıl açılacak olan kurslarla ilgili bilgilendirme amaçlı tanıtım standı açıldı.

Yüksekokulda açılan stantla HEM Müdürlüğü personelleri tarafından kurs tanıtımları yapılarak, merak edilen konularla ilgili bilgilendirmede bulundular. Yoğun ilginin gösterildiği kurs tanıtımlarında öğrenciler açılacak olan kurslara başvuru yaptı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Halk Eğitim Müdür Vekili Nihat Bengiz,” Standda farklı alanlarda kurs veren hocaları görevlendirdik. Standımıza yoğun ilgi vardı. Ayrıca öğrenciler farklı alanlarda kurs başvurusu yaptı. Biz de Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü olarak bu gençlerimizin taleplerini karşılayacağız.

Bu standı açmamızda bize destek olan Kaymakamımız Sayın Muhammed Çetin’e, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Muhittin Çiftçi ile Meslek Yüksekokulu Müdürü Sayın Doç. Dr. Yusuf Temel’e teşekkür ederiz.”dedi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum