Advert
as

AK GENÇLERDEN SOLHAN İHH’YA ZİYARET

AK GENÇLERDEN SOLHAN İHH’YA ZİYARET

AK Parti Bingöl İl Gençlik Kolları Başkanı Enes Aslan ve beraberindeki heyet, İHH Solhan Şube Temsilcisi Ahmed Çiftçi’yi ziyaret etti.

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Enes Aslan, Solhan’daki bazı kurum ziyaretleri kapsamında İHH Solhan Şubesini ziyaret etti. Aslan’a AK Parti Solhan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Adem Çetinelli ile Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

Bingöl İl Gençlik Kolları Başkanı Aslan, “İHH uzun yıllardan beri ülkemizin dört bir köşesinde yardım hizmetlerini sürdürmekte. Bu bakımdan ülkemizin önemli sivil toplum kuruluşlarından biridir. Yapmış oldukları hizmet ve çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

İHH Solhan Temsilcisi Ahmed Çiftçi, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek AK Parti Bingöl İl Gençlik Kolları Başkanı Enes Aslan ve Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalarında başarılar diledi. 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum