Advert
as

SPORCULARIMIZ KOŞUDA DERECE YAPTI

SPORCULARIMIZ KOŞUDA DERECE YAPTI

Ankara Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam 1. Etap Parkı'nda düzenlenen koşuda 81 şehirden 814 sporcu yarıştı. Koşuda sporcularımız derece yaptı.

Ankara’da yapılan koşu yarışmalarında Küçük Erkekler kategorisinde 116 sporcu yarıştı. Ferdi olarak Berat Açan Türkiye 5.si oldu. 27 ilin katılım sağladığı Küçük Erkekler kategorisinde sporcularımız takım olarak Türkiye 2.si oldu.

Yıldız Kızlar kategorisinde ise 156 sporcu yarıştı. Ferdi olarak Helin Çatkın Türkiye 3.sü oldu. Yıldız Kızlar kategorisinde takım olarak 6. oldu.

Genç kızlar kategorisinde sporcularımız takım olarak altıncı, Genç erkekler kategorisinde ise takım olarak onuncu oldu.

Düzenlenen yarışlarda kategorilerinde dereceye giren sporculara ödüllerini Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) Başkanı Fatih Çintimar verdi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum