Advert
as

EFOR’DA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE ÖDÜL

EFOR’DA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE ÖDÜL

Efor Projesi kapsamında il genelinde ölçme ve değerlendirme sınavlarında ilçede dereceye giren Arakonak Ortaokul öğrencilerine hediye verildi.

Bingöl genelinde Efor Projesi kapsamında yapılan ölçme ve değerlendirme sınavlarında ilçede dereceye giren Arakonak Ortaokul öğrencileri ödüllendirildi.                                                                                      

BİST Arakonak Ortaokulunu ziyaret eden Kaymakam Muhammed Çetin, Arakonak Belediye Başkanı Mustafa Döner ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhittin Çiftçi öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek il geneli yapılan EFOR denemesinde ilçede dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum