Advert
as

BİNGÖL KADIN DOĞUM HASTANESİ TAŞINDI

BİNGÖL KADIN DOĞUM HASTANESİ TAŞINDI

Bingöl Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, 13 Kasım tarihinden itibaren Devlet Hastanesi'nde kendilerine ayrılan yerlerde hizmet vermeye başladı.

Bingöl Devlet Hastanesine taşınan Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, bugünden itibaren hizmet veremeye başladı.

Konuyla ilgili İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümümüzün poliklinik ve servis hizmetleri, Çocuk Hastalıkları Bölümümüzün poliklinik ve servis hizmetleri ve diğer poliklinik hizmetlerimiz, 13 Kasım 2023 tarihinden itibaren Bingöl Devlet Hastanesinde ayrılan alanlarda verilmeye başlanacaktır.

Çocuk Acil Servisi, Çocuk İzlem Merkezi (ÇİM) ve Otopsi Birimi şimdilik mevcut yerinde hizmet vermeye devam edecektir. Çocuk Acil Servisimizin taşınması ilerleyen aylarda yapılacaktır. Hastalarımızın ve vatandaşlarımızın bilgisine sunarız." ifadelerine yer verildi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum