Advert
as

KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE SEMİNERİ

KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE SEMİNERİ

Solhan Sosyal Hizmet Merkezi, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında İlçe Müftülüğü personelini bilgilendirdi.

Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında Solhan Şehit Seyithan Özdemir Sosyal Hizmet Merkezi Kuruluş Müdürü Emrullah Demiral tarafından İlçe Müftülüğü personelleri bilgilendirildi.

Solhan Kültür Merkezinde yapılan kadına yönelik şiddete karşı mücadele ile ilgili bilgilendirme toplantısına ilçede görev yapan cami imam hatipleri, müezzinler ile müftülük personeli katıldı.

Ayrıca Solhan Sosyal Hizmet Merkezi tarafından ilçede bulunan kurum ve kuruluşlarına, kadına yönelik şiddete karşı mücadele günü kapsamında afişler asıldı ve broşür dağıtıldı.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum