Advert
as

SATRANÇ TURNUVASINDA KILIÇ, BİRİNCİ OLDU

SATRANÇ TURNUVASINDA KILIÇ, BİRİNCİ OLDU

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan ortaokullar arası satranç turnuvasında Muhammed Emin Kılıç birinci oldu.

Solhan ortaokulları arasında Yeşilova İmam Hatip ortaokulunda 4-8 Aralık tarihleri arasında yapılan satranç turnuvasında dereceye girenler ödüllendirildi.

Solhan’da bulunan 11 ortaokuldan 33 öğrencinin katıldığı satranç turnuvasında birinci olan Ş. Kaymakam Ersin Ateş Ortaokul öğrencisi Muhammed Emin Kılıç’a ödüllünü İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhittin Çiftçi, ikinci olan Atatürk Ortaokul öğrencisi Deniz Ateş’e ödülünü Şube Müdürü Ayhan Öztürk, üçüncü olan Yenibaşak Ortaokul öğrencisi Cebrail Çiftçi’ye ise ödülünü Şube Müdürü Recep Kaya verdi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum