Advert
as

ÇİFTÇİ, 'ÖZEL EĞİTİM' ÖĞRETMENLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

ÇİFTÇİ, 'ÖZEL EĞİTİM' ÖĞRETMENLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

2023-2024 eğitim öğretim yılında uygulanan 'Zümremle Buluşuyorum' projesi kapsamında 'Özel Eğitim' öğretmenleriyle yapılan toplantı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhittin Çiftçi başkanlığında gerçekleşti.

Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhittin Çiftçi, 'Zümremle Buluşuyorum' projesi kapsamında okullarında görev yapan 'Özel Eğitim' öğretmenleriyle bir araya geldi.

Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2023-2024 eğitim öğretim yılında uygulanan 'Zümremle Buluşuyorum' projesi kapsamında Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhittin Çiftçi başkanlığında Şube Müdürü Recep Kaya ve okullarında görev yapan 'Özel Eğitim' öğretmenlerinin katılımıyla Yeşilova İmam Hatip Ortaokulunun ev sahipliğinde gerçekleşti. Öğretmenler tarafından iyi örnek uygulamaların paylaşıldığı buluşmada öğretmenlerle sohbet edildi, öğretmenlerin çalışmaları hakkında bilgi alındı.

 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum