Advert
as

ÇİFTÇİ’DEN KÖY OKULLARINA ZİYARET

ÇİFTÇİ’DEN KÖY OKULLARINA ZİYARET

İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhittin Çiftçi, köy okullarını ziyaret ederek okulların ve öğrencilerin durumunu yerinde inceledi.

Köy okullarından Eşmetaş,  Kırık-Yürekli,  Tarhan, Asmakaya ve Asmakaya-Bozkar İlkokullarını ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhittin Çiftçi ve Şube Müdürü Muhtesim Tunç,  okulların ve öğrencilerin durumunu yerinde inceleme imkanı buldu.

Öğrenci ve öğretmenlerle sohbet eden Çiftçi, ziyaretlerin sadece fiziki inceleme ziyaretleri olmadığını,  aynı zamanda öğretmen arkadaşlarla görüşüp sorunları hakkında bilgi aldığını, eksiklikleri yerinde görmeye çalışarak fikir alışverişinde bulunduğunu, imkanlar dahilinde tüm sorunları çözmeye çalışacağını belirtti.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum