Advert
as

SOLHAN YBO, KROSTA BÖLGE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

SOLHAN YBO, KROSTA BÖLGE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

Siirt ilinde düzenlenen Okul Sporları Kros Grup Yarışmalarında Solhan Yatılı Bölge Ortaokulu Yıldız Erkeklerde bölge üçüncüsü oldu.

Yıldız Erkekler kros bölge müsabakaları Siirt Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından yapıldı. Müsabakalar sonucunda bölge üçüncüsü olan Solhan Yatılı Bölge Ortaokulu Yıldız Erkekler Kros Takımı yapılacak olan Türkiye finallerinde Bingöl’ü temsil etme hakkını elde etti.

Bölge üçüncülüğü nedeniyle sporcuları tebrik eden Okul müdürü Muhittin Telci,“Siirt’te yapılan Kros Yarışmalarında Solhan Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencileri Yıldız Erkeklerde Bölge Üçüncüsü olmuştur. İlimizi temsilen okulumuz Kros Takımı Türkiye finallerinde yarışacak. Öğrencilerimizi tebrik eder başarılar dileriz. Ayrıca öğrencilerimizi yetiştiren Antrenör Bestami Üçkaç'ı tebrik ederiz.”dedi.


Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum