Advert
as

İHH’DAN BANGLADEŞ'TEKİ AİLELERE DİKİŞ MAKİNASI

İHH’DAN BANGLADEŞ'TEKİ AİLELERE DİKİŞ MAKİNASI

Bingöl İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsan Yardım Derneği (Bingöl İHH), Bangladeş'te 14 yetim aileye gelirlerini temin etmek için dikiş makinesi hediye etti.

İHH, Yetim Dayanışma Günleri kapsamında Güney Asya ülkesi Bangladeş'te, yetimler ve yetim ailelerine yardım ulaştırdı. Bu kapsamda Bingöl İHH tarafından Bangladeş'teki 14 yetim aileye gelirlerini temin etmek için dikiş makinesi hediye edildi.

Türkiye'den 6 kişilik bir ekibin gittiği ülkede, başkent Dakka ve birçok farklı bölgede düzenlenen programlar kapsamında yetimlerle bir araya gelinerek çeşitli etkinlikler organize edildi.

Kentin köylerinde yaşayan yetim ailelerini ziyaret eden İHH ekibi, 14 aileye dikiş makinesi takdim etti. 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum