Advert
as

YABAN HAYVANLAR UNUTULMADI

YABAN HAYVANLAR UNUTULMADI

Solhan’da zorlu kış koşullarında yiyecek bulmakta zorlanan yaban hayvanları için Solhan Belediye ekiplerinin tespit ettiği geçiş noktalarına yem bırakıldı.

Solhan Belediyesi ekipleri tarafından kar yağışı nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan yaban hayvanları için şehrin farklı yerlerine yem bıraktığı belirtildi.

Konu ile ilgili Belediye tarafından yapılan açıklamada,”İlçemizde olumsuz hava şartları nedeniyle yiyecek bulmakta sıkıntı çeken yaban hayvanları için doğaya yem bıraktık. Etkili olan kar yağışı sonrasında olumsuz hava şartları nedeniyle aç kalma tehlikesi altında bulunan ve doğal ortamda yiyecek bulmakta zorlanan yaban hayvanlarına karşı duyarsız kalamayız.”denildi.

 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum