Advert
as

AK PARTİ’DE BAŞKAN YILDIZ İLE BAŞKAN DÖNER TEKRAR ADAY OLDU

AK PARTİ’DE BAŞKAN YILDIZ İLE BAŞKAN DÖNER TEKRAR ADAY OLDU

31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde AK Parti’nin Solhan Belediye Başkan Adayı Abdulhakim Yıldız, Arakonak Belediye Başkanı Mustafa Döner oldu.

AK Parti, tüm ilçe ve belde belediyelerinde mevcut başkanlarla yola devam edecek. Solhan’da Abdulhakim Yıldız, Genç’te M.Zeki Dirik, Karlıova’da Veysi Bingöl, Adaklı’da Zeki Işık, Kiğı’da Hikmet Özüağ, Arakonak’ta Mustafa Döner Ilıcalar’da M.Akif Günerigök, Sancak’ta ise Nusret Koçin, yeniden AK Parti’nin adayları oldu.

AK Parti Belediye Başkan adayları tanıtımı Belediye Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Genel Başkan Yardımcısı Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Dr. Ömer İleri, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, İl Başkanı Yılmaz Seven ve partililerin katıldığı aday tanıtım toplantısında tüm ilçe ve belde belediyelerinde mevcut başkanlarla yola devam kararı açıklandı. Solhan’da Abdulhakim Yıldız, Genç’te M.Zeki Dirik, Karlıova’da Veysi Bingöl, Adaklı’da Zeki Işık, Kiğı’da Hikmet Özüağ, Ilıcalar’da M.Akif Günerigök, Sancak’ta Nusret Koçin, Arakonak’ta ise Mustafa Döner yeniden AK Parti’nin adayları oldu.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum