Advert
as

KALEHAN’DA YANGIN TATBİKATI YAPILDI

KALEHAN’DA YANGIN TATBİKATI YAPILDI

Solhan Belediyesi İtfaiye ekipleri tarafından Kalehan çalışanlarını olası bir yangın durumuna karşı bilinçlendirmek amacıyla önce yangın eğitimi verildi, akabinde ise tatbikat yapıldı.

Kalehan çalışanlarını olası bir yangın durumuna karşı bilinçlendirmek amacıyla Solhan Belediyesi İtfaiye Müdürü Nayim Kaya tarafından yangın eğitimi verildi, akabinde ise tatbikat yapıldı.

Yangın anında nasıl hareket edeceklerini uygulamalı bir şekilde gösteren İtfaiye Müdürü Nayim Kaya; söndürme, kurtarma, koruma ve ilkyardım konularında da Kalehan personellerine bilgiler verdi.

Son olarak yangın tüpleri ve tüplerin nasıl kullanılacağını uygulamalı olarak anlatan Kaya, personellere uygulama yaptırarak alevlere hangi yönden müdahale edeceklerini gösterdi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum