Advert
as

İMAM HATİP’DE TECRÜBE PAYLAŞIM ETKİNLİĞİ

İMAM HATİP’DE TECRÜBE PAYLAŞIM ETKİNLİĞİ

Solhan Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından ‘Tecrübe Paylaşım Etkinliği’ düzenlendi. Programa; konuşmacı olarak Eğitimci Ferzende Açan katıldı.

Solhan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Eğitimci Ferzende Açan’ın konuşmacı olarak yer aldığı “Tecrübe Paylaşımı” konulu etkinlik gerçekleştirdi.

Okulun konferans salonunda gerçekleşen etkinliğe Önder Temsilcisi Nayim Kaya ile öğrenciler katıldı. Etkinlikte Eğitimci Ferzende Açan, bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

Açan, İmam hatip yıllarını ve imam hatip sorumluluğu, Müslüman olmanın sorumluluğu ile İmam hatiplerin 90’lı yıllardaki süreci ve 28 Şubat katsayı zulmünü aktardı.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum