Advert
as

BİNGÖL FOTO MARATON’UN SONUÇLARI AÇIKLANDI

BİNGÖL FOTO MARATON’UN SONUÇLARI AÇIKLANDI

Bingöl Valiliği’nde düzenlenen basın toplantısı ile 3. Bingöl Fotoğrafçılar Maratonu Yarışması’nın sonuçları açıklandı.

Bingöl'de fotoğrafçılar maratonunda 303 fotoğrafçının katılım gösterdiği yarışmada bin 147 fotoğraf jüri tarafından değerlendirildi. Toplamda 58 eser ödül aldı.

Bingöl Valiliği koordinesinde düzenlenen 3. Bingöl Fotoğrafçılar Maratonu Yarışması sonuçlandı. Bingöl Valiliği Toplantı Salonu’nda saat 14.30’da düzenlenen basın toplantısında yarışmada dereceye giren fotoğraflar açıklandı.  Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta, yaptığı paylaşımda “Birbirinden güzel ve başarılı eserlerin arasında jürinin zorlandığını düşünüyorum.  Yarışmaya katılan ve dereceye giren tüm fotoğraf tutkunlarına Bingöl Valisi olarak tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Yeni maratonlar da buluşmak üzere” dedi.

Fotoğraf yarışmasında birincilik ödülünü Diyarbakır'dan katılan Mehmet Sümer, ikincilik ödülünü Bingöl'den katılan Bilal Kala ve üçüncülük ödülünü ise Trabzon'dan katılan Fatih Muhammet Topal aldı.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum