Advert
as

SOLHAN’A KADIN DOĞUM KADROSU AÇILDI

SOLHAN’A KADIN DOĞUM KADROSU AÇILDI

115. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü kurası kapsamında Solhan Devlet Hastanesine 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum münhal kadrosu açıldığı duyuruldu.

Sağlık Bakanlığı tarafından Bingöl’e toplam 46 hekim kadrosu açıldı. Bu kapsamında Solhan Devlet Hastanesine 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum münhal kadrosu açıldı.

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 115. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü (DHY) kurası münhal kadrolarını yayınladı. Kura ile ilgili bilgi paylaşan Bingöl Sağlık Müdürlüğü, Bingöl’e 26 uzman hekim, 20 pratisyen hekim olmak üzere toplam 46 hekim kadrosu açıldığını belirtti.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum