Advert
as

KIVANÇ, MEZUN OLDUĞU OKULU ZİYARET ETTİ

KIVANÇ, MEZUN OLDUĞU OKULU ZİYARET ETTİ

Muş İl Milli Eğitim Müdürü Enver Kıvanç, mezun olduğu Solhan Yatılı Bölge okulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Solhan Yatılı Bölge okulunu ziyaret eden Muş İl Milli Eğitim Müdürü Enver Kıvanç, bir zamanlar kendisinin de eğitim ve öğrenim gördüğü ve mezun olduğu okulu gezerek öğretmen ve öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Kıvanç’ın yaptığı ziyarete Kaymakam Muhammed Çetin, Savcı Poyraz Çobanoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhittin Çiftçi ile Okul Müdürü Muhittin Telci eşlik etti.

Kıvanç, okulun konferans salonunda 8. Sınıf öğrencilerine kariyer planlaması kapsamında tecrübelerini paylaşmak için seminer verdi. 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum