Advert
as

MASA TENİSİNDE KÜÇÜK KIZLAR İL BİRİNCİSİ OLDU

MASA TENİSİNDE KÜÇÜK KIZLAR İL BİRİNCİSİ OLDU

Bingöl’de düzenlenen Masa Tenisi Turnuvasında Şehit Kaymakam Ersin Ateş Ortaokulu öğrencileri küçük kızlar kategorisinde il birincisi oldu.

Okul Sporları yarışmaları kapsamında Bingöl’de düzenlenen Masa Tenisi Turnuvasında Şehit Kaymakam Ersin Ateş Ortaokulu öğrencileri küçük kızlar kategorisinde il birincisi oldu.

Konu ile ilgili okul idaresinden yapılan açıklmada, “Bingöl geneli düzenlenen Okul Sporları Küçük Kızlar Masa Tenisi İl Müsabakaları'nda İl Birinciliği başarısı elde eden kıymetli öğrencilerimizi ve Beden Eğitimi Öğretmenimizi başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.”dedi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum