Advert
as

CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI YILMAZ’DAN SOLHAN’A ZİYARET

CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI YILMAZ’DAN SOLHAN’A ZİYARET

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Solhan’da AK Parti’nin Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret ederek partililerle bir araya geldi.


AK Parti Solhan Seçim Koordinasyon Merkezi’ni akşam saatinde ziyaret eden Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, partililerle bir araya geldi.

Solhan'ın her zaman AK Parti'ye destek olduğunu ve güçlü bir duruş sergilediğini söyleyen Yılmaz, yerel seçimlerin siyasetten ziyade hizmetin ön plana çıktığı seçimler olduğuna dikkati çekti.

Yılmaz, "Hepimizin içine büyük acılar salan Gazze'deki hadiseleri izliyoruz. Yine komşu ülkeler Suriye'de, Irak'ta tam olarak istediğimiz istikrar hiçbir şekilde oluşmuş değil. Bütün bunlara rağmen Türkiye yoluna devam ediyor. Geçen yıl tarihin en büyük deprem afetini yaşadık, 11 vilayetin, 14 milyon nüfusun bu büyük afetten etkilendi. En gelişmiş ülkeler bile böyle büyük afetle karşılaştıklarında sıkıntı yaşarlar. Biz çok şükür bu yükü de kaldırıyoruz. Depremzede kardeşlerimizin yaralarını sarıyoruz. Şu ana kadar 80 bine yakın konut hak sahiplerine teslim edildi, üzerinden bir yıl geçti bu hadisenin. Bu yılın sonuna kadar 200 bin konutu teslim edeceğiz. İnşallah önümüzdeki yıldan itibaren daha bir hafifleyerek bu yükü kaldıracağız."