Advert
as

SOLHAN VİP ARACI BİNGÖL’DE KAZA YAPTI

SOLHAN VİP ARACI BİNGÖL’DE KAZA YAPTI

Solhan Elazığ arası çalışan Solhan VİP Aracı, Bingöl Kervansaray Kavşağı'nda kaza yaptı. Meydana gelen trafik kazasında 15 kişinin yaralandığı açıklandı.

Edinilen bilgilere göre kaza, Bingöl kervansaray mevkisinde meydana geldi. Solhan Elazığ arası çalışan Solhan VİP aracı ile hafif ticari araç çarpıştı. Haber verilmesi üzerine kaza yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Meydana gelen trafik kazasında 15 kişinin yaralandığı açıklandı. Yaralıların hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Vali Ahmet Hamdi Usta,  Bingöl Merkez Ekinyolu Kervansaray Kavşağı'nda çift taraflı, maddi hasarlı ve yaralanmalı bir trafik kazasının meydana geldiğini duyurdu.

Kaza sonucunda her iki araçta bulunan yolcular ve sürücüler dahil olmak üzere toplam 15 kişinin hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandığını belirten Vali Usta yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Tüm uyarı ve tedbirlerimize rağmen maalesef trafik kazaları bayramda da devam etti. Son olarak bugün Bingöl/Merkez/Ekinyolu Kervansaray Kavşağında Saat 10.00 sularında çift taraflı, maddi hasarlı ve yaralanmalı trafik kazası meydana geldi. Meydana gelen kazada; her iki araçta bulunan yolcular ve sürücüler dâhil 15 şahıs hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandılar. Yaralılarımız Bingöl Devlet Hastanesine sevk edilmiş olup tedavilerini başlanmıştır. Kazada can kaybımızın olmaması tesellimiz olmakla beraber her zaman böyle sonuçlanmayabilir. Lütfen yayalar ve sürücüler olarak trafik kurallarına uyalım uymayanları uyaralım.”

Yaralıların tedavisi devam ederken, kaza ile ilgili detaylı inceleme başlatıldı.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum