Advert
as

OKUL SPORLARI BOCCE İL BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI

OKUL SPORLARI BOCCE İL BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI

Bingöl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlediği Okul Sporları Yıldız ve Küçükler Bocce İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

Bingöl'de 27 takımdan 130 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen Okul Sporları Yıldız Kızlar - Yıldız Erkekler ve Küçük Erkekler Bocce İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı.

Müsabakalar sonunda; Şehit Kaymakam Ersin Ateş Ortaokulu Yıldız Kızlar- Yıldız Erkekler ve Küçük Erkekler Bocce Takımı İl düzeyinde gerçekleşen yarışmalarda ayrı ayrı “İl Üçüncülükleri” aldı. Dereceye giren okullara ödülleri yapılan törenle takdim edildi.

Okul idaresi konu ile ilgili yaptığı açıklamada,”İl düzeyinde gerçekleşen yarışmalarda üç ayrı kategoride “İl Üçüncülüğü” başarısı elden eden okulumuz Yıldız Kızlar - Yıldız Erkekler ve Küçük Erkekler Bocce Takımlarımızı ve öğretmenlerimizi başarılarından dolayı kutluyoruz.”denildi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum