Advert
as

TOPLANTI ÜCRETLERİNİ GAZZEYE BAĞIŞLADILAR

TOPLANTI ÜCRETLERİNİ GAZZEYE BAĞIŞLADILAR

Genç Belediyesine seçilen yeni meclis üyeleri ilk toplantısını gerçekleştirdi. Gerçekleşen toplantının ardından örnek bir davranış sergileyen HÜDA PAR Belediye Meclis üyeleri, aldıkları toplantı ücretlerini Gazze’ye bağışladı.

Siyonist işgalci rejiminin Gazze soykırımı devam ederken, İslam dünyasında başlatılan yardım kampanyalarına da destek sürüyor. Genç ilçesinde örnek bir davranış sergileyen HÜDAPAR Belediye Meclis üyeleri, aldıkları toplantı ücretlerini Gazze’ye bağışlayarak büyük takdir topladı. 

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan HÜDA PAR Genç İlçe Başkanı İdris Ağırbaş, Gazze hassasiyetlerinin Filistin halkının özgürleşinceye dek devam edeceklerini ifade edip şunları söyledi: “Siyonist işgalci rejiminin Gazze soykırımı artarak devam ediyor. Filistinli kardeşlerimiz açlık, susuzluk ve çaresizlik içerisinde mücadelelerini verirken bizler burada asla rahat olmayız. Bugün partimizin meclis üyelerinin gösterdikleri davranıştan ötürü kendilerini kutluyorum. Böylesi anlamlı bağışlar bizleri mutlu ediyor. Daha öncede ziynet eşyalarıyla, nakdi yardımlarıyla olsun çok sayıda vatandaşımız yardımlarda bulundu. Hayırsever kardeşlerimizin buraya gelip Gazze’deki kardeşlerimize yardımda bulunmaları bizleri sevindiriyor. Hayırseverlerimizden yardımlarını esirgememelerini bekliyoruz.” dedi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum