Advert
as

SPORCULAR TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞUNU KAZANDILAR

SPORCULAR TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞUNU KAZANDILAR

Solhanlı sporcular, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu'nun düzenlediği Üniversiteler arası Ayak Tenisi Türkiye Şampiyonasında Amasya Üniversitesi adına birinci oldular.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu'nun 25. 04. 2024 tarihinde düzenlediği Üniversiteler Ayak Tenisi Türkiye Şampiyonası'nda Amasya Üniversitesi adına mücadele eden Solhanlı sporcular şampiyonluğu kazandı.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen şampiyonada, erkekler kategorisinde mücadele eden 9 üniversite arasından Amasya Üniversitesi birinci oldu.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum