Advert
as

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİME ZİYARET

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİME ZİYARET

Özel Güneş Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhittin Çiftçi’yi “Engelliler Haftası” kapsamında ziyaret etti.

10-16 Mayıs Engelliler Haftası münasebetiyle İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhittin Çiftçi, Özel Güneş Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerini makamında ağırladı.

Rehabilitasyon Merkezindeki öğrenci ve öğretmelerini makamında ağırlayan ve ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhittin Çiftçi, özel öğrenciler başta olmak üzere tüm engellilerin ‘Engelliler Haftası’nı kutlayarak teşekkür etti.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum