Advert
as

HÜSEYİN ARTUNÇ, VOLEYBOLDA ŞAMPİYON OLDU

HÜSEYİN ARTUNÇ, VOLEYBOLDA ŞAMPİYON OLDU

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Liseler Arası Voleybol Turnuvası’nda şampiyon, Solhan Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği, Solhan Sabiha Bahçıvan Fen Lisesi tarafından koordine edilen ‘Liseler Arası Arası Voleybol Turnuvası’ tamamlandı. Oynanan turnuvanın finalinde Solhan Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Sabiha Bahçıvan Fen Lisesini yenerek kupayı kazandı.

Yapılan müsabakalar neticesinde; birinci Solhan Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ikinci Sabiha Bahçıvan Fen Lisesi, üçüncü ise Solhan Anadolu Lisesi oldu.

Zevkli ve çekişmeli geçen turnuva sonucunda dereceye giren takımlara ödülleri Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhittin Çiftçi ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Zülfü Çalışkan tarafından verildi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum