Advert
as

VOLEYBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYON SOLHAN BELEDİYESİ

VOLEYBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYON SOLHAN BELEDİYESİ

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nda Solhan Belediyesi, Sabiha Bahçıvan Fen Lisesini 3-2 yenerek şampiyon oldu.

Solhan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünce düzenlenen ‘Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’ sonuçlandı. Turnuvanın finalinde Solhan Belediyesi, Solhan Sabiha Bahçıvan Fen Lisesi takımını 3-2 yenerek şampiyon oldu.

Müsabakalar sonucunda ipi göğüsleyen takım Solhan Belediyesi Voleybol Takımı oldu. İkinciliği Solhan Sabiha Bahçıvan Fen Lisesi alırken, üçüncülüğü Başaran Group ve Solhan Jandarma Takımı aldı. Ayrıca turnuvanın Fair Play ödülünü Yeni Solhan Spor Kulübüne verildi.

Zevkli ve çekişmeli geçen turnuva sonucunda dereceye giren takımlara ödülleri İlçe Kaymakamı Muhammed Çetin, Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Zülfü Çalışkan ve protokol üyeleri tarafından verildi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum