Advert
as

KOMPOZİSYON YARIŞMASINDA BÜYÜK BAŞARI

KOMPOZİSYON YARIŞMASINDA BÜYÜK BAŞARI

“Bingöl Şiir ve Sanat Köşesi Etkinlikleri” projesi kapsamında yapılan kompozisyon yarışmasında Solhanlı öğrenciler, il birinciliği ve il ikinciliği elde ettiler.

Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Bingöl Şiir ve Sanat Köşesi Etkinlikleri” kapsamında yapılan kompozisyon yarışmasında büyük bir başarı gösteren Solhanlı öğrenciler, il birincisi ve il ikincisi oldular.

Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde yürütülen “Bingöl Şiir ve Sanat Köşesi Etkinlikleri” projesi kapsamında düzenlenen şiir ve kompozisyon yarışmalarında Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden Seher Açan ile Sevgi Uçar il birincisi,  Solhan Anadolu Lisesi Öğrencisi Ravza Zengin il ikincisi oldu.

Dereceye giren öğrencilere ödülleri İl Milli Eğitim Müdür Vekili Abdulhaluk Çakan tarafından verildi.

Yarışma hakkında Solhan İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada;“Bingöl ve Sanat Etkinlikleri projesi kapsamında il geneli yapılan kompozisyon yarışmasında Hüseyin Artunç METEM öğrencileri Seher Açan-Sevgi Uçar (Mısra Mısra Hasret) konulu kompozisyonla il birinciliği, Solhan Anadolu Lisesi Öğrencisi Ravza Zengin il ikincisi oldu.” denildi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum