Advert
as

Belediyeden Yapılandırma Uyarısı

Belediyeden Yapılandırma Uyarısı

Belediye İşletme ve İştirakler Şefi Şaban Öztürk, borçlarını yeniden yapılandırmak isteyen vatandaşların belediyeye müracaatta bulunmalarını istedi.

 

 

Solhan Belediyesi İşletme ve İştirakler Şefi Şaban Öztürk’ten yapılan açıklamada, vatandaşların başta vergi borçları olmak üzere çevre temizlik ve emlak vergisi borçlarını 6736 sayılı yasa gereği yeniden yapılandırması için tanınan sürenin devam ettiği belirtilerek, yapılandırma için sayılı günler kaldığı belirtti.

 

Öztürk, tahakkuk edilen su bedeli, emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, reklam ve ilan vergisini ödemeyen vatandaşların, 31 Ekim 2016 mesai bitimine Belediyeye müracaatta bulunmaları belirtti.

 

Peşin ödemelerde gecikme zammı alınmayacağı belirtilen Öztürk, “Yapılandırma kolaylığından yararlanmak isteyen vatandaşlarımız, borçlarını ister peşin ve isterlerse katsayı oranına göre 6, 9, 12 ve 18 taksitte ödeyebilecekler” dedi.

 

 

 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum