Advert
as

Kaymakam Okumuş’tan İmam Hatip Lisesine Ziyaret

Kaymakam Okumuş’tan İmam Hatip Lisesine Ziyaret

Kaymakam Fatih Okumuş ve beraberindeki heyet, Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

 

 

Kaymakam Fatih Okumuş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Zülfü Çalışkan ve Muhittin Çiftçi ile birlikte Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret etti.

Ziyarette okulun genel durumu, eksiklikleri, sorunları ve Eğitim Öğretim konusunda aksaklıklarla ilgili okul müdüründen ve öğretmenlerden bilgi aldı.

 

Sınıfları gezen, öğrencilere gördükleri derslerden sorular soran Kaymakam Okumuş, öğrencilerin sorunlarını ve yaşadıkları sıkıntılarını dinledi.

 

Daha sonra 9-10-11 ve 12. sınıf öğrencileriyle ileride soru cevap şekliyle sohbet eden Kaymakam Okumuş, üniversiteye hazırlanan öğrencilere gelecek hedefleri ile ilgili tavsiyelerde bulunarak bilgiye ulaşmanın en temelinde kitap olduğunu bunun için gençlerin kitapları yanlarından eksik etmemesi gerektiğini söyledi.

 

Üniversite hayallerini gerçekleştirmeleri için daha fazla gayret göstermelerini isteyen Okumuş, "Hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız, kendinize ve topluma faydalı birer birey olmak istiyorsanız çok çalışmalısınız. Elinizdeki imkânları iyi kullanarak, başarıya doğru koşmalısınız "dedi.

 

 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum