Advert
as

Solhan İHH’dan Karne Hediyesi

Solhan İHH’dan Karne Hediyesi

Farklı birçok alanda faaliyet gösteren Solhan İnsani Yardım Derneği (İHH) her eğitim öğretim döneminin sonunda başarılı öğrencileri ödüllendiriyor.

2016-2017 eğitim-öğretim yılının ilk yarısının tamamlanması nedeniyle İHH Solhan Şubesi başarılı olan yetim öğrenciler başta olmak üzere faklı okullarda ve seviyedeki 142 öğrenciye karne hediyesi verdi.

Karne hediyesiyle ilgili açıklamalarda bulunan Solhan İHH Başkanı Muhammed Veysi Tunç:’’ Her eğitim-öğretim döneminin sonunda öncelikle başarılı yetim kardeşlerimiz olmak üzere faklı okullarda ve seviyelerdeki öğrencilerimizi ödüllendiriyoruz. Hamdolsun bu dönemde 142 kardeşimize ulaştık. Okul idarecilerinin belirlediği liste doğrultusunda öğrenci kardeşlerimizin şahsına özel hediyelerini sınıf öğretmenleri veya okul idarecileri aracılığıyla kardeşlerimize takdim ettik. Hediye olarak, dini ve eğitici kitaplar belirledik. Çünkü okumak insanoğlunu özgürleştirir, özgünleştirir ve özelleştirir. Olmanın ve olgunlaşmanın vesilesidir.’’dedi.

Başkan Tunç, sözlerini şöyle tamamladı:’’ Öğrenci kardeşlerimize ulaşmamızı sağlayan okul idarecilerine, sınıf öğretmenlerine ve bizlere kitap desteğinde bulunan Solhan Çağrı Derneğine teşekkür ediyoruz. Herkese hayırlı tatiller!’’dedi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum