Advert
as

Güvenlik Korucusu Alımı İlana Çıktı

Güvenlik Korucusu Alımı İlana Çıktı

Solhan Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada, İlçede azalan korucu sayılarının takviye edilmesi maksadı ile 25 Güvenlik Korucusu (GK) alımı yapılacağı duyurdu.

İlçe Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada, İlçe Mülki Sınırları içerisinde azalan korucu sayılarının takviye edilmesi maksadı ile 25 Güvenlik Korucusu (GK)  alımı yapılacağı duyurdu.

Kaymakamlıktan yapılan açıklamada:“Solhan İlçesi mülki sınırları içinde azalan GK sayılarının takviye edilmesi maksadıyla; Arakonak Beldesi (3), Bozkanat Köyüne (2), Demirkapı Köyüne  (2), Şimşirpınar Köyüne (2), Elmasırtı Köyüne (2), Eşmetaş Köyüne (2), Kırık Köyüne (2), Doğuyeli Köyüne (2), Oymapınar Köyüne (2), Sükyan Köyüne (2), Yenidal Köyüne (2) ve Hazarşah Köyüne (2) olmak üzere toplam  (25) Güvenlik Korucusu alımı yapılacaktır. İstekliler, Solhan İlçe Kaymakamlığı Resmi Internet Sitesinden (www.solhan.gov.tr), Solhan Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğünden ya da Solhan İlçe Jandarma Komutanlığından temin edecekleri Güvenlik Korucusu Alımı Başvuru Kılavuzunda belirtilen şartları taşımaları halinde müracaat edebileceklerdir.”denildi.

Başvuruların 27.01.2017 tarihine kadar Solhan İlçe Jandarma Komutanlığına şahsen yapılacağı belirtilen açıklamada, posta yoluyla yapılan başvuruların kesinlikle kabul edilmeyeceği vurgulandı.

 

GÜVENLİK KORUCUSU ALIM SÜRECİNE İLİŞKİN ÖNEMLİ TARİHLER

BAŞVURU TARİHİ

18.01.2017 – 27.01.2017

FİZİKİ YETERLİLİK (SPOR) TESTİ TARİHİ

30-31.01.2017 - saat: 08.00

MÜLAKATA KATILACAK ADAYLARIN İLANI

01.02.2017

MÜLAKAT (SÖZLÜ) SINAV TARİHİ

02.02.2017 -  saat: 08.30

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum