Advert
as • AK PARTİ, BİNGÖL'DE TEMAYÜL YOKLAMASI YAPTI

  AK Parti Bingöl İl Başkanlığı tarafından 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Belediye Başkanlığına aday olacak aday adayları için temayül yoklaması yapıldı.

 • GENGÖRÜ, "TECRÜBELERİMLE HİZMET ETMEK İSTİYORUM"

  AK Parti'de Solhan Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuruda bulunan Halim Gengörü, "30 yıllık belediyecilik tecrübelerim ile Solhan'a hizmet etmek istiyorum" dedi.

 • İŞGALCİ SİYONİSTLERİN GAZZE'DE YAPTIĞI KATLİAMLARA TEPKİ

  Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin El-Kassam Tugayları'nın Siyonist işgalcilere karşı başlattığı 'Aksa Tufanı' operasyonuna destek amacıyla, HÜDA PAR Bingöl İl Başkanlığı tarafından kitlesel basın açıklaması düzenlendi.

 • NİHAT DOĞU, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

  2024 mahalli idareler seçimleri için Ak Partiden Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıklayan Nihat Doğu, yeni bir yönetim anlayışıyla cesur, kararlı ve adalet anlayışı temelinde bir hizmet yürüteceğini belirterek başvuruda bulundu.

 • YALÇIN; “KALICI ESERLER İÇİN TALİBİZ”

  Solhan Belediye Başkan Aday Adayı olan Diş Hekimi Mehmet Şiyar Yalçın; “Belediye Başkanlığı görevini bir meslek ya da gelir kapısı olarak asla düşünmedik, düşünmeyeceğiz. Bizim için esas olan, görevimizi hakkıyla yerine getirip kalıcı eserler bırakmak, her daim halkın duasında anılmaktır.”dedi.