Advert
as

STK’lardan Suriyeli Aileye Yardım

STK’lardan Suriyeli Aileye Yardım

Solhan Çağrı-Der ile İnsani Yardım Derneği (İHH) Solhan Şubesi, Yeşilova Mahallesinde oturan Suriyeli aileye gıda, giyim ve ayakkabı yardımında bulundu.

 

 

 

 

Solhan’daki İslami Sivil Toplum Kuruluşlarından Çağrı-Der ile İnsani Yardım Derneği (İHH) Solhan Şubesi, Yeşilova Mahallesinde ikamet eden Suriyeli aileye gıda, giyim ve ayakkabı yardımında bulundu.

Konu ile ilgili açıklama yapan STK Temsilcileri,” İlçemizde ikamet eden Suriyeli aileye gıda, giyim ve ayakkabı yardımında bulunduk. İlerleyen süreçte yardımlarımız devam edecektir.  Hayırsever halkımızın desteklerini bekliyoruz.”denildi.

 

 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum