Ziver İnşaat’tan Solhan Spor’a Destek
Bingöl’de ve ülke genelinde yaptığı işlerle adını duyuran Ziver İnşaat A.Ş. Sahibi Veysel Demirci, Solhanspor’un Play Off’taki konaklama ve şehiriçi ulaşım giderlerini karşılayacak.
Ziver İnşaat’tan Solhan Spor’a Destek

 

 

 

Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhan Spor’un Efeler Ligi yolunda çıkacağı yarı final müsabakaları 13 Mart tarihinde Sivas’ta oynanacak. Cumartesi günü Sivas’a gidecek olan Solhan Spor, Perşembe gününe kadar 3 maç oynayacak. Kazandığı takdirde Ankara’da Final Maçına çıkacak.

 

Başkan Sönmez’den Ziver İnşaat’a Teşekkür

 

Solhan Spor’un Play off’taki giderlerini karşılayacak olan Ziver İnşaat Sahibi Veysel Demirci’ye teşekkür eden Solhan Spor Kulübü Başkanı Ferhat Sönmez, “Sivas’ta oynanacak Play-Off maçlarında Konaklama ve Şehiriçi ulaşımını yani Sivas ilindeki masraflarımızı karşılayacak olan Ziver İnşaat sahibi Veysel Demirci’ye teşekkür ediyorum. Kendisinin bizlerin yanında olması bizleri mutlu etmiştir. Bugünlerde kara kara Sivas’taki giderlerimizi nasıl karşılayacağız diye düşünürken Veysel Bey bizleri kırmayıp bizlere verdiği bu destekten ötürü çok memnun etmiştir. Kendisine duacıyız. Allah razı olsun” dedi.

 

Kategori: SPOR
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-