Advert
as

Solhan’da Öğrencilere Süt Dağıtıldı

Solhan’da Öğrencilere Süt Dağıtıldı

Solhan’da ‘Okul Sütü Programı’ çerçevesinde anaokul ve ilkokul öğrencilerine süt dağıtıldı.

 

 

 

Kaymakam Fatih Okumuş ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerinin katılımıyla ‘Okul Sütü Programı’ çerçevesinde anaokul ve ilkokul öğrencilerine süt dağıtıldı.

Okul sütü programına İlçe Kaymakamı Fatih Okumuş,  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Zülfü Çalışkan ile Şube müdürü Savaş Demirel katıldı.

Fatih Okumuş,  sınıfları gezerek öğrenciler ile bir süre sohbet etti.  Okulda eğitim gören öğrenciler ile yakından ilgilenen Okumuş,  daha sonra öğrencilere “Okul Sütü” dağıttı.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Zülfü Çalışkan,  Program sonrasında yaptığı açıklamada  “Bugün ilçemizdeki anaokul ve ilkokul öğrencilerimize yönelik toplam 3 bin 199 öğrenciyi kapsayan süt dağıtım programını Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’nda başlatmış bulunuyoruz. Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda toplam 203 öğrenciye süt dağıtıldı. Haftanın üç günü Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri süt dağıtılacak. Anaokuldan İlkokul 4.sınıfa kadar kapsayacaktır. İlçe genelindeki okullara toplam 153 bin 555 adet süt dağıtımı yapılacaktır. “Okul Sütü Dağıtım Programı” öğrencilerimizin daha sağlıklı beslenmesi açısından önemli bir husustur. Hayırlı olsun.” dedi.

 

Öğretmenlerin sorunlarını ve önerilerini dinleyen Kaymakam Fatih Okumuş, daha sonra akıllı tahta ile ilgili bilgiyi öğretmenlerden aldıktan sonra okuldan ayrıldı.

 

 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum