Advert
as

Ersin Ateş Okulu Masa Tenisinde İl İkincisi

Ersin Ateş Okulu Masa Tenisinde İl İkincisi

Şehit Kaymakam Ersin Ateş Ortaokulu önemli bir performans sergileyerek masa tenisinde il ikincisi oldu.

 

 

 

 

İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü okul sporları bünyesinde gerçekleşen Masa Tenisi Turnuvası il geneli okulların katılımıyla Bingöl Şehir Spor Salonunda yapıldı. Turnuvada Şehit Kaymakam Ersin Ateş Ortaokulu Yıldızlar Masa Tenisi takımı finale kalarak il ikincisi oldu.

 

Okul idaresi tarafından yapılan açıklamada,”Bingöl İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü okul sporları bünyesinde gerçekleşen Masa Tenisi Turnuvası il genelinde okulların katılımıyla Bingöl Şehir Spor Salonunda yapıldı. Turnuvada Okulumuz Ş.K Ersin Ateş Ortaokulu Yıldızlar Masa Tenisi takımımız finale kalarak il ikincisi olmuştur. İlçemizi ve okulumuzu başarılı bir şekilde temsil eden yıldızlar masa tenisi takımımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. Başarımızda büyük emeği olan, maddi manevi hiçbir desteği esirgemeyen başta okul Beden Eğitimi Öğretmenimiz Yunus Çeloğlu ve Öğrencilerimizi tebrik eder, birlikte nice başarı dolu yıllar dileriz.”denildi.

 

 

 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum