Advert
Başkan Yıldız'dan Sağlık Çalışanlarına Moral Ziyareti
Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, korona virüs salgını ile mücadelede mesai kavramı gözetmeksizin çalışan sağlıkçılara moral ziyaretinde bulundu.
Başkan Yıldız'dan Sağlık Çalışanlarına Moral Ziyareti

Korona virüs salgını ile mücadelede mesai kavramı gözetmeksizin çalışan sağlıkçılara moral ziyaretinde bulunan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız ve Ak Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu sağlıkçılara teşekkür etti.

 Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, mesai mefhumu gözetmeksizin, aile ve çocuklarını görmeden görevlerinin başında fedakarca çalışan sağlık çalışanlarının moral ve motivasyonunu yükseltmek için Solhan Devlet Hastanesini ve İlçe Sağlık Müdürlüğünü ziyaret etti. Sağlık çalışanlarına canı gönülden teşekkür ettiğini ifade eden Başkan Yıldız, "Ülkemiz ve dünya genelinde etkisini gösteren salgın hastalığından dolayı ilçemizde görev yapan sağlık personellerimize moral vermek amacıyla ziyaret gerçekleştirdik. Hakikaten bu süreçte özel bir görev ifa ediyorlar. Sağlık çalışanlarımıza ilk etapta 1000 adet maske hediye ettik. Sağlık camiasının fedakarca çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz." dedi

Kategori: SOLHAN
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-