Advert
BİNGÖL İL SİVİL TOPLUMLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ KONSEPTİYLE, ÖRNEK OLDU
Bingöl İl Sivil Toplum İlişikler Müdürü Nevzat Deniz tarafından hazırlanan konsept, Türkiye’nin geneline uygulanmaya başladı.
BİNGÖL İL SİVİL TOPLUMLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ KONSEPTİYLE, ÖRNEK OLDU

Haberin videosu için tıklayın! Haberin galerisi için tıklayın!

İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü konsept projesini hazırlayan Bingöl İl Müdürü Nevzat Deniz’i Valiliğin yeni binasında ziyaret ederek hayırlı olsunda bulunan gazetecilere, müdürlüğün konsept projesinin mimarlığını da Bingöl İl Müdürü Nevzat Deniz tarafından hazırlandığını öğrendik. 

Türkiye Genelinde hazırlanan konsept projeler içinde en beğenilen Bingöl projesi, Bakanlıkça kabul edilerek tüm Türkiye’ye uygulanma kararı verildiği belirtildi. 

Bingöl’de uygulanan konsept çalışmasını Gazeteci Galip Akengin ve Nihat Kanat’a aktaran Deniz, “Vatandaşlarımıza daha etkin ve kaliteli hizmet sunulması için çalışma ortamının ferah olması ve renk uyumu ile uygun olan konseptimizin kabul edilmesi, bizleri gururlandırdı.” 

Gazeteci ve aynı zamanda Bingöl Doğa, Kültür, Tarih ve Tanıtım Derneği Başkanı olan Galip Akengin ise,”Farkındalık oluşturarak ülkemizin tüm illerinde uygulanacak olan Bingöl İl Sivil Toplum İlişkileri Müdürlüğü konseptini başarıyla örnek oluşturan il Müdürümüz Nevzat Deniz’i tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.”dedi.

Kategori: GÜNCEL
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal
-
Advert