Advert
as

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLANDI

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLANDI

Cumhuriyet Bayramı’nın 99. yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Solhan’da da kutlandı.

Solhan’daki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, Kaymakam Muhammed Çetin’in makamında tebrikleri kabul etmesiyle başladı. Recep Tayyip Erdoğan Parkında bulunan İlçe Stadyumunda düzenlenen törene Kaymakam Muhammed Çetin, Belediye Başkan Vekili Cevdet Ölmez, kurum amirleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Daha sonra Kaymakam Çetin ve Belediye Başkan Vekili Cevdet Ölmez, törene katılanların bayramını kutladı.

Öğrencilerin şiirler okumasının ardından folklor ekibi gösterilerini sundu. Törende, Kaymakam Muhammed Çetin “Cumhuriyet” konulu yarışmalarda dereceye giren öğrencileri tebrik ederek çeşitli hediyeler takdim etti. Kutlamalar, tören geçişiyle son buldu.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum