Advert
as

MOTOSİKLET HIRSIZLIĞI AYDINLATILDI

MOTOSİKLET HIRSIZLIĞI AYDINLATILDI

Solhan İlçe Jandarma tarafından kurulan yol kontrol noktasında plakasız olduğu görülen motosiklet çalıntı çıktı.

Şeref Jandarma ekiplerince yol kontrol noktasındaki incelemede plakasız olduğu görülen ve çalıntı olan motosiklet sahibine teslim edildi.

 Konuyla ilgili Bingöl Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "Bingöl İl Jandarma Komutanlığına bağlı Solhan İlçe Jandarma Komutanlığı unsurlarınca, 18 Mayıs 2023 günü Yol Kontrol Noktasında icra edilen faaliyet esnasında, yapılan kontrolde plakasız olarak durdurulan motosikletin yapılan sorgusunda motosikletin çalıntı olduğu tespit edilmiştir. Yapılan araştırmalar sonucunda motosikletin Ö.Y. isimli şahsa ait olup, 12 AD .... Plakalı olduğu tespit edilmiştir. Motosiklet ruhsat sahibi Ö.Y. isimli şahsa teslim edilerek, şüpheli N.Ş. isimli şahıs hakkında adli tahkikata başlanılmıştır." ifadeleri kaydedildi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum