Advert
as

İL TARIM’DAN ÇİFTÇİLERE HASTALIKLAR HAKKINDA BİLGİ

İL TARIM’DAN ÇİFTÇİLERE HASTALIKLAR HAKKINDA BİLGİ

Bingöl Tarım ve Orman İl Müdürlüğü koordinesinde, köylerdeki çiftçilere hububat, hastalık ve zararları hakkında teknik bilgi verildi.

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’ne bağlı Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şubesi personelleri, çiftçilere yönelik eğitimlerine devam ediyor. Bu çerçevede köylerde çiftçilere hastalıklar ve zararları hakkında teknik bilgi verildi.

İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “İl Müdürlüğümüz Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü teknik personellerince yoğun hububat yetiştiriciliğinin yapıldığı, köylerdeki çiftçilere Hububat hastalık ve zararlıları hakkında teknik bilgi verildi” denildi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum